O nas

Jesteśmy pełnymi pasji specjalistami, tworzącymi nowoczesne rozwiązania, które wspierają rozwój firm w dynamicznie zmieniającym się świecie pracy biurowej.

Nebbo powstało w 2016 roku, na bazie naszych wcześniejszych wieloletnich doświadczeń. Nieustannie staramy się inspirować oraz prezentować najkorzystniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania na naszych salonach wystawienniczych w Katowicach oraz w Krakowie.

Nasz zespół łączy wysokie zaangażowanie, specjalizacja w ramach tworzenia najlepszych rozwiązań i koncepcji pracy biurowej, jak również pasja do kreowania wyjątkowych, bezpiecznych, funkcjonalnych i wygodnych przestrzeni biurowych, poprawiających efektywność pracy.

Nasze bogate doświadczenie pozwala z sukcesem realizować nawet najbardziej złożone projekty, zgodnie z wizją inwestora i architekta. Wszystkie rozwiązania dostosowujemy do aktualnych wyzwań wynikających z przemian wpływających na biznes i jego otoczenie.

Zespół Nebbo tworzą wyłącznie najlepsi specjaliści, w tym dyplomowani architekci. Doskonale rozumiemy wyzwania związane z projektowaniem oraz funkcjonowaniem nowoczesnych wnętrz biurowych. To dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i kreatywności, powstają wyjątkowe przestrzenie, w których pracownicy lubią spędzać czas i rozwijają swoje kompetencji oraz organizację.

Naszą misją jest zarówno dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania i wyposażania wnętrz biurowych, jak i tworzenie relacji opartych na zaufaniu. Stawiamy na najwyższą jakość we wszystkich aspektach współpracy, by zapewnić ponadczasową wartość rozwiązań, funkcjonujących wiele lat z korzyścią dla inwestora. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal.

Chcesz zrealizować swoje pomysły oraz oczekiwania lub dowiedzieć się więcej? Zapraszamy Cię do kontaktu. Umów się na spotkanie, w trakcie którego porozmawiamy o Twoich wyzwaniach oraz o tym, jak poprzez dobrze zaprojektowane, funkcjonalne wnętrza Twoja firma może szybciej i korzystniej się rozwijać oraz podnieść swoją efektywność.

Umów się na spotkanie

Rozwiązania

Zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga zmian w podejściu do modelu pracy biurowej. Jedno jest jednak niezmienne – ludzie nadal chcą pracować w komfortowym miejscu, w którym dobrze się czują. Chcąc dotrzymywać tempa zmianom, stworzyliśmy unikalną kolekcję produktową opartą na najbardziej uznanych markach polskich i zagranicznych.

Poznaj nasze rozwiązania

Marki partnerskie