Jak współpracujemy

Tworzymy nowoczesne, bezpieczniejsze i wygodniejsze biura, realizując potrzeby Klienta i zmieniając wyzwania w korzyści dla organizacji.

Ludzie to najcenniejszy zasób każdej firmy. Od ich zaangażowania, motywacji i efektywności zależą wyniki finansowe i realizacja celów biznesowych. Kształtowanie środowiska pracy, które wspiera pracowników w ich rozwoju, a przez to i całej organizacji, to dziś najlepsze, co możemy zrobić.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz setkach zrealizowanych projektów, dostarczamy najkorzystniejsze rozwiązania, tworząc wygodne, funkcjonalne i atrakcyjne miejsca współpracy, dostosowane do współczesnych wyzwań. Przekłada się to w szczególności na wyniki finansowe i lepszy wizerunek firmy.

Dbamy o wszystkie strony procesu: od inwestora, przez architekta, do pracownika. Opracowaliśmy proces współpracy, który gwarantuje realizację założonych efektów oraz przynosi korzyści dla każdej organizacji. Sprawdź, jak możemy lepiej zaprojektować i zorganizować przestrzeń w Twoim biurze i osiągnąć więcej.

Nowy sposób pracy, nowe możliwości

Realizacja projektu z Nebbo to gwarancja bezpieczeństwa całego procesu. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania, szczególnie dbając o ekologię. Wyróżnia nas kompleksowe podejście i dokładnie zaplanowane poszczególne kroki współpracy. To najkorzystniejsza i prosta droga do wyjątkowego, spełniającego wszystkie potrzeby biura. Poznaj etapy naszej pracy.

01

Analiza potrzeb

Uważnie słuchamy Klienta, aby dobrać odpowiednie rozwiązania do jego indywidualnych potrzeb.

  • Poznanie potrzeb firmy i jej celów biznesowych oraz oczekiwań pracowników jest podstawą dalszego procesu oraz wspólnego działania, w celu stworzenia najlepszych rozwiązań spełniających powyższe założenia.

  • Na tym etapie poznajemy preferencje dotyczące estetyki i funkcjonalności przestrzeni oraz poziomu ergonomii i akustyki poszczególnych stref biura.

02

Planowanie

Tworzymy autorską koncepcję oraz rzetelnie planujemy projekt i jego realizację krok po kroku.

  • Zaplanowanie koncepcji pozwalającej na lepsze wykorzystanie oraz funkcjonowanie biura powstaje w oparciu o przekazane nam wytyczne. Znając cele biznesowe firmy i oczekiwania pracowników, możemy przygotować poszczególne strefy biura oraz pokazać ich możliwości.

  • Na tym etapie dostarczamy zarówno wizualizacje 3D, jak również personalizujemy produkty dopasowując je do charakteru oraz możliwości przestrzeni. Zachęcamy do przetestowania najistotniejszych produktów, oferując ich wypożyczenie oraz zbieramy opinie po etapie ich testowania.

03

Realizacja

Wyposażamy przestrzeń, bazując na starannie dobranych rozwiązaniach produktowych.

  • Po wizji lokalnej, pozwalającej na sprawdzeniu istotnych elementów biura, kompletujemy zamówienie i kompleksowo zajmujemy się jego realizacją. Klient powierza nam ją od A do Z, dzięki czemu logistyka oraz montaż przebiega w sprawny sposób.

  • Na etapie realizacji oferujemy praktyczne szkolenie prezentujące funkcjonalność oraz wygodę stanowiska pracy, a także pomoc w organizacji pierwszego dnia. Sukces nowego biura musi być dobrze zaplanowany.

04

Użytkowanie

Trzymamy rękę na pulsie, dbając o nasze projekty zarówno na etapie wdrożenia, jak i użytkowania.

Sukces każdego z projektów to opieka w trakcie użytkowania. Na każdym jego etapie jesteśmy pomocni, aby korzystanie z biura było jak najwygodniejsze. W ramach współpracy w szczególności oferujemy coroczny przegląd stanu technicznego mebli oraz wsparcie architekta przy bieżących zmianach aranżacji. Gwarantowana wartość odkupu zakupionego wyposażenia to dodatkowa korzyść dla firm, dla których idea Zero Waste oraz dbałość o poszanowanie środowiska jest szczególną wartością.

Rozwiązania

Zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga zmian w podejściu do modelu pracy biurowej. Jedno jest jednak niezmienne – ludzie nadal chcą pracować w komfortowym miejscu, w którym dobrze się czują. Chcąc dotrzymywać tempa zmianom, stworzyliśmy unikalną kolekcję produktową opartą na najbardziej uznanych markach polskich i zagranicznych.

Poznaj nasze rozwiązania

Marki partnerskie