Klient:

Boldare

Lokalizacja:

Gliwice

Rok:

2017

Projekt:

Rafał Drobczyk

Boldare to prawdziwe, pierwsze w Polsce Agile Office!!. Firma pomaga swoim klientom na nowo zdefiniować ich branże, budując wraz z nimi rozwiązania, których oczekują ich użytkownicy.

Tradycyjną otwartą przestrzeń uzupełniają dodatkowe pomieszczenia dające swobodę spotkań, miejsce regeneracji i relaksu oraz pracy indywidualnej. Co więcej, taka hybrydowa przestrzeń może ulegać ciągłym zmianom, pozwalając na niemal dowolną aranżację wnętrza, dostosowaną do aktualnych potrzeb użytkowników i firmy.

W tak wyjątkowym miejscu jak dawne Liceum Medyczne z 1927 roku niezwykle ważnym elementem są materiały użyte do kreacji przestrzeni.

W projekcie zastosowano materiały drewnopodobne z certyfikatem FSC potwierdzającym zrównoważoną gospodarkę leśną wraz z monitorowanym łańcuchem dostaw.

Rozwiązania

Zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga zmian w podejściu do modelu pracy biurowej. Jedno jest jednak niezmienne – ludzie nadal chcą pracować w komfortowym miejscu, w którym dobrze się czują. Chcąc dotrzymywać tempa zmianom, stworzyliśmy unikalną kolekcję produktową opartą na najbardziej uznanych markach polskich i zagranicznych.

Poznaj nasze rozwiązania

Marki partnerskie