Klient:

Aebi

Lokalizacja:

Katowice

Rok:

2023

Projekt:

Kinga Pawlińska

Firma Aebi Schmidt jest wiodącym dostawcą innowacyjnych technicznych rozwiązań w zakresie oczyszczania i odśnieżania powierzchni komunikacyjnych. Celem firmy było stworzenie nowego, innowacyjnego i prestiżowego biura dla swoich pracowników na 26 piętrze katowickiego biurowca KTW II.

Zaprojektowana przestrzeń dzięki przemyślanym rozwiązaniom funkcjonalnym oraz wysokiej ergonomii podnosi efektywność pracy, korzystnie wpływa na integrację pracowników, jak również przyciąga nowych wartościowych pracowników

Kompleksowa realizacja projektu uwzględniała szeroki zakres produktów. Zastosowane zostały stanowiska pracy oraz stoły konferencyjne firmy FURNIKO, ergonomiczne fotele oraz fotele konferencyjne produkowane przez Profim, soft seating z kolekcji PROSTORIA oraz Bejot. Rozwiązania w kantynie to dizajnerska kolekcja AIR marki MAGIS, włoskiego lidera w wyposażeniu wnętrz.

Rozwiązania

Zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga zmian w podejściu do modelu pracy biurowej. Jedno jest jednak niezmienne – ludzie nadal chcą pracować w komfortowym miejscu, w którym dobrze się czują. Chcąc dotrzymywać tempa zmianom, stworzyliśmy unikalną kolekcję produktową opartą na najbardziej uznanych markach polskich i zagranicznych.

Poznaj nasze rozwiązania

Marki partnerskie